AKO SI SPRÁVNE VYBAVIŤ VÁŠ BAR

Vybavenie baru

SKLO

V každom bare je dôležitý výber skla, pre správne servírovanie vína, koktailov, tvrdého alkoholu a pod. Náš sortiment Vám ponúkne kompletné vybavenie od "malých" panákov, po veľké poháre na kokteily či víno, až po pivné poháre či pollitre. Všetko je vyrobené z kvalitného, tvrdeného skla, ktoré odolá aj ľahko "ovíněným" zákazníkom.

CEJCH

Poháre a poháre z nášho sortimentu, môžete zaobstarať buď ciachované alebo bez ciachy. Cejch je úplne všeobecne trvanlivá značka so špeciálnym významom, ktorá má daný objekt jasne označiť. Jedná sa o úradnú značku potvrdzujúci presnosť.

DESIGN

Dizajn je veľmi dôležitý, pretože každý podnik má svoj vlastný štýl a preto je dôležité brať do úvahy štýl bare, pri výbere vhodného skla. Na našich stránkach nájdete klasické hladké sklo na víno, pivo či koktaily. Ďalej máme v ponuke rôzne poháre s originálnym gravírovaním alebo sa zvorem, ktorý váš podnik pozdvihne na vyššiu úroveň.

BALENIE

Väčšina pohárov a pohárov sa predáva v sete cca po 6 kusoch. Je preto dôležité s týmto počtom počítať, pri objednávaní. Všetko sklo je pred prepravou veľmi starostlivo zabalený a vypolstrované, aby nedošlo počas dopravy k poškodeniu.